تبلیغات
جهان اندروید - دانلود برنامه مدیریت پیامک ها HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1محل تبلیغات شما

تاریخ : پنجشنبه 1 اسفند 1392 | 03:29 ب.ظ | نویسنده : sina KAVEH MOGHADDAM
دانلود برنامه مدیریت پیامک ها HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1

نینجا اس ام اس یک نرم افزار فوق العاده کاربردی برای مدیریت حرفه ای پیامک ها است که تعدادی ابزار و ویژگی خاص را در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار HoverChat به شما کمک می کند تا به صورت شناور پیامک ها و پیام های چند رسانه ای را مدیریت کنید. البته این نسخه بیشتر برای مدیریت پیام های دریافتی از شبکه های اجتماعی و چت کاربرد دارد و امکان مدیریت شناورچت ها را به شما می دهد. برنامه دارای زیبایی منحصر به فردی است که می توانید با استفاده از تم های مختلف آن را زیباتر جلوه دهید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید بدون خروج از بازی ها هر برنامه ی دیگر به پیام ها و چت های خود به صورت شناور پاسخ دهید.

ویژگی های نرم افزار:

- کاهش مصرف باتری

- امکان کشیدن و رها کردن

- وجود انیمیشن های مختلف

دانلود با حجم 6.2 مگابایت
    • برای رفع مشکلات و سایت با فرم تماس با ماارتباط برقرار کنید
    • فایل های نصب برای سهولت استفاده در موبایل ها و تبلت ها بدون پسورد می باشند. فایل های حجیم و دیتا ها دارای پسورد می باشند که پسورد تمامی آنها آدرس سایت (www.worldandroid.mihanblog.com) می باشد.
طبقه بندی: نرم افزار کاربردی،
برچسب ها: HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1، HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1 اندرویدکده، HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1 برای اندروید، HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1 برای گوشی های اندرویدی، دانلود HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1، دانلود برنامه مدیریت پیامک ها، دانلود برنامه مدیریت پیامک ها HoverChat (formerly Ninja SMS) v2.0.1،