تبلیغات
جهان اندروید - دانلود بازی مسابقات رالی در خیابان های لندن Furious 6محل تبلیغات شما

تاریخ : پنجشنبه 28 شهریور 1392 | 11:08 ق.ظ | نویسنده : mei sam

http://8pic.ir/images/98933382868952199460.jpg

پیش نیاز : آندروید ۲٫۳ و بالاتر

با Fast & Furious 6 در جهان قدم بردارید ! با انجام مسابقات پر سرعت و نفس گیر در خیابان های لندن ، مقدار زیادی پول به جیب بزنید ! شما را به سری ششم بازی محبوب Fast & Furious دعوت می کنیم ، بازی فوق العاده ای که در جریان سری فیلم های Fast & Furious و دزدی خودروهای روز دنیا ساخته شده است. از جمله ویژگی های نسخه ششم بازی Fast & Furious می توان به گرافیک فوق العاده و مسابقات آنلاین اعتیاد آور اشاره کرد.

ویژگی های کلیدی Fast & Furious 6 : با انجام مأموریت ها و گذر از مراحل مختلف این بازی ، نام رانندگان شماره یک فعلی را کنار زده و به شخصیتی مشهور در میان رانندگان شهر لندن تبدیل شوید. با انجام مأموریت ها و جمع آوری پول ها ، می توانید خودروهای خود را ارتقا دهید ، البته لوازم جانبی بسیار در این بازی نیز در کنار گرافیک حیرت انگیز آن ، هیجان خاصی را به شخص پلیر هدیه کرده است.

بازی ماشین رالی

Fast & Furious 63

 دانلود بازی از لینک مستقیم: Furious 6

 

  حجم بازی: ۳۲ مگابایت


رمزفایل: ندارد

 

  منبع: جهان اندروید

    

 طبقه بندی: بازی ماشینی و موتوری،
برچسب ها: جهان اندروید، دانلود بازی اندروید، دانلود بازی های جدید اندروید، دانلود بازی ماشین سواری، دانلود بازی ماشین سواری برای اندروید، دانلود بازی برای اندروید، دانلود بازی جدید، دانلود بازی های 2013 اندروید، دانلود بازیFurious 6 برای اندروید، دانلود بازی ماشین سواریFurious 6 برای اندروید، دانلودFurious 6، دانلود بازیمسابقات رالی در خیابان های لندن Furious 6 باای اندروید، مسابقات رالی در خیابان های لندن Furious 6،